Beadsnice Чиста 925 Sterling Silver Вратоврска Клип Празно Персоналните машка Вратоврска Бар Накит Прави Свадба Подарок ID36515

Beadsnice Чиста 925 Sterling Silver Вратоврска Клип Празно Персоналните машка Вратоврска Бар Накит Прави Свадба

DEN 539.00
DEN 567.36
 

Тековен
Количина на стоки


сребро вратоврска клип
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice 925 Sterling Silver Вратоврска Клип Празно Персоналните Вратоврска Бар Накит Прави Свадба Подарок За Младоженецот ID36515 Бренд beadsnice ID 36515 36516 Големина 50x5mm /50x6mm Тежина 5.38 грам/ 7 грам Материјална солидна sterling silver Количество 1pc

Други карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
beadsnice
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
36515
Обликотшема:
сребро вратоврска клип
накит материјал:
сребро вратоврска клип
свадба подарок:
Младоженецот Подарок
diy занает:
handmke подарок
персоналните подарок:
engraverd вратоврска клип
Обичај Накит:
направи свој бар тај
Деловен човек:
човекот накит
подарок за роденден:
тато подарок
дечко подарок:
подарок за него
Употреба:
Партија,Свадба,Подарок
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови

Најдобри понуди