RTC62423

RTC62423

DEN 35.00
DEN 38.88
 

Тековен
Количина на стоки

Компанијата 's производите се преку строго се тестираат, само пакување испратени до секој клиент купувачи!Немаат квалитет проблем и ве Молиме остатокот увери купување! Се работи За процесирање на нарачката, со цел да пакет на стока ", според редоследот, исто така, направи купувачите да го нарачате веднаш штом е можно, како итна потреба на стоката, можете да нарачате порака, ние испрати парцела што е можно поскоро! Купувачот мора да : компанијата пакет, како е можно поскоро за обработка, логистика, транспорт брзина е продавачот секогаш контрола, што може да направите е да пратите пратката што е можно поскоро!Итна потреба да се пакет, се предлага дека купувачите се избере DHL, EMS,.. купувачот по идентификатори на производот, ако и постои проблем, и ве молиме не двоумете се да не контактирате!Ние ќе разлика што совршено решение! Производи, доколку постои каква било кршење или квалитетот проблем, ве молам оставете порака.Компанијата ќе ви даде задоволителен одговор. Ако треба да се купат повеќе производи, и ве молиме да го испратите производот да го додадете во кошничката по плаќање! Добредојдовте на масите на корисниците да ги купите, компанијата на добра волја за управување!

Други карактеристики

Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
IC
Заштита На Функција:
IC
Употреба:
IC
Теорија:
IC
Контакт Оптоварување:
IC

Најдобри понуди