Стомакот Пирсинг папокот Прстен Четири-лист Цвет Папокот Прстен Папокот Пирсинг Опал Камен Тело Пирсинг Накит

Стомакот Пирсинг папокот Прстен Четири-лист Цвет Папокот Прстен Папокот Пирсинг Опал Камен Тело Пирсинг Накит

DEN 122.00
DEN 160.32
 

Тековен
Количина на стоки


Стомакот Пирсинг папокот Прстен Четири-лист Цвет Папокот Прстен Папокот Пирсинг Опал Камен Тело Пирсинг Накит
Материјал : нерѓосувачки челик
Дебелина на стеблото : 1.6 mm (14g)
Боја : Зелена, Бела

Други карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
боја:
Зелена бела
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди