Автоматскиот Автомобил Стил Тркало На Автомобилот Вентилот На Гумата Произлегува Капи Мини Клуч Keychain За Haima 3 7 Freema Семејство S3 S5 S7 323 Happin Fstar

Автоматскиот Автомобил Стил Тркало На Автомобилот Вентилот На Гумата Произлегува Капи Мини Клуч Keychain За

DEN 184.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки челик легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот. 1 Сет Вклучуваат : 4*Автомобил Логото вентилот на Гумата Капи + Клуч клуч синџир
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Други карактеристики

Бренд Име:
QYJSD
Број На Модел На:
За Haima
Материјал:
нерѓосувачки челик легура

Најдобри понуди