Трговија на големо цена VVS citrine лабава камен 7 мм * 7 мм квадратни citrine лабава скапоцен камен за прстен DIY

Трговија на големо цена VVS citrine лабава камен 7 мм * 7 мм квадратни citrine лабава скапоцен камен за прстен

DEN 811.20
 

Тековен
Количина на стоки


Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)
1. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
2. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
3. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.
4. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Скапоцен камен Име : Природни Citrine скапоцен камен Големина : 7 мм * 7 mm скапоцен камен Тежина : Околу 1.2 кт скапоцен камен Одделение или Боја : VVS скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен Третман : Никој скапоцен камен Намалување на : Плоштадот Прилагоди : Да Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
Co Life Накит Co., Ltd наоѓа во Changle Каунти, Weifang Град, Shandong Провинција, Кина.
Бидејќи основана во 2012 година, ние devoteed себе да накит производство, проектирање и маркетинг.
Сега ние треба да стане нов накит бренд во Кина и се извезуваат во над 30 земји.
Како млад тим, ние веруваме дека секое парче накит е уметнички дела не само на производот.
висок квалитет, исклучителна изработка ќе биде душа на накит и трае долго.

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
7mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Висина:
4.5 mm
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Citrine
Број На Модел На:
CL314
Бренд Име:
CoLifeLove
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
1.2-2 ct
Надворешниот Дијаметар:
7 mm

Најдобри понуди