Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Спалната соба Перница Покрие 612

Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Спалната соба

DEN 374.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Топла Убаво Гаврил Бела Tenma Правоаголник Pillowcase патент Свадба Обичај Перница Случај За Бања Перница Покрие 612

1.Бојата и Големината на. Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да биде мала разлика, умот внимателно шут! б. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в. Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена! Ние може да обезбеди персоналните прилагодување, онолку колку што ќе обезбеди оригинална high-definition слики (слика пиксели над 2000 и HD), може да се прилагодите било шема, ви треба. 2.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3. Превозот 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда. 2).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално испорака timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. 4.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги.ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас,ако имате било каков проблем на квалитетот или логистичка,ве молиме слободно контактирајте со нас ја напушти која и повратни информации ,ние ќе се реши на вашето прашање и да се обезбеди нашата најдобра услуга за вас. Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер

Други карактеристики

Големина:
45X35cm, 40x60cm, 45X75cm, 50X75cm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
fr-3
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No

Најдобри понуди