2017 лето beaded кристал флип-flop сандали оптоварување мода флип апостолки чевли флип женски влечки

2017 лето beaded кристал флип-flop сандали оптоварување мода флип апостолки чевли флип женски влечки

DEN 972.00
DEN 1056.00
 

Тековен
Количина на стоки

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
Гума
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Применливи место:
надвор
Моден Елемент:
Кристално
Шаблон Тип:
Геометриски
Сцена:
дневно
Применливи место:
Отворено Тревник
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Кристал
Пол:
Жените

Најдобри понуди