120V 25 Вати Хималаите Солт Светилка Светилки Блескаво Замена Светилки E12 Socket-6Pack

120V 25 Вати Хималаите Солт Светилка Светилки Блескаво Замена Светилки E12 Socket-6Pack

DEN 367.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки

Овие трошоци се на купувачот одговорност.Материјал : Стакло Количина : 6/еез Секој пакет, кој има 6 светилки Сијалица -25 Вати, се вклопува E12 Штекер Целата сијалица, големина : 1. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Брза Испорака, Најдобар Квалитет. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
Испорака метод :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.8 инчи Не само што може да го замени сол светилка светилки може, исто така, замена на блескаво сијалица, Тоа ќе биде совршена замена на сијалица за вашиот Сол Светилки
За нашите производи :
1.За било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате за навремено ,ќе одговори во рок од 12 часа, освен викендите;
4. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Добредојдовте на купување на производи на мојот веб-сајт јас сум многу мило да го направите мојот најдобар за вас со најдобар квалитет и најдобра услуга. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, и пишување на испорака детали лист. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Други карактеристики

Бренд Име:
yaye
Тема:
Луѓе
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Стакло
Is_customized:
Yes
Тип На Објект:
сијалица
Количина:
6pcs/set
Напон:
120V
Повод:
дневна соба
База Тип:
E12

Најдобри понуди