Зима, Есен, Топла Капа Семејство Matchings 1PCS Симпатична Мајка Дете Бебе Зима и Топло Поврзана Капчиња Beanie Шапка

Зима, Есен, Топла Капа Семејство Matchings 1PCS Симпатична Мајка Дете Бебе Зима и Топло Поврзана Капчиња Beanie

DEN 86.00
DEN 132.96
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Памук
Големина : Една Големина
Стил : Beanie
Преглед :
РОК И УСЛОВИ
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот Време / Време За Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 9 работен ден по уплатата примена.
Предмети ќе бидат испратени од Кина . Испорака време може да се разликува поради различни земји, државни празници, царинските прашања, логистичка договори, итн. Вашето разбирање ќе биде многу ценет.
Обично, тоа трае 20-45 дена, Ако брзо, тоа ќе пристигне во рок од 25 дена, Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од 45 работни дена. Тоа ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Замена/Размена
Ние целосно гаранција на нашите објекти. Сите предмети се сосема нови состојба, освен ако не е определено поинаку друго место во описот.
Сите се враќа - неисправни или на друг начин - треба да се пре-овластен. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете RMA број и враќање адреса пред да го испратите објектот назад.
Во сите случаи, купувачите плаќаат такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.

Други карактеристики

Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
види детали
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
Рака Тип:
Опремени
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Бебето

Најдобри понуди