За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 Случај Меки Силиконски Fundas Coque 3D За Алкател Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A 5016A Телефон Случаи

За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 Случај Меки Силиконски Fundas Coque 3D За Алкател Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A

DEN 85.00
DEN 127.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Модел на телефон : Телефон Случај За Алкател Поп 3 (5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие се купувачите одговорност .0) 5015 D 5065 A Случај Покрие Силикони 2.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Квалитет на производи со најниската можна цена.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2.0" 5015 5015 D 5065 A 5016 A Телефон Случаи
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Други карактеристики

дизајн:
Апстракт,Симпатична,Животни,Цвеќиња,Ткаеше,Егзотични,Геометриски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Водоотпорен
Карактеристики:
Моден 3D Олеснување Мека TPU Силикони Ултра Тенок
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
For Alcatel One Touch Pop 3 5.0''
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Компатибилен Бренд:
Алкател
Дизајн тип:
Животно Симпатична Куче, Мачка 3D Волкот Сценографијата Автомобил Овошје
Карактеристики:
Ултра Тенок 3D (Транспарентна edge)
Име на производ:
Мобилен Телефон случај
Материјал:
Меки Силиконски TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Случај Тип:
Заштитна задниот поклопец случај
Заштита:
Provent нечистотија Шок Удар гребнатини
Дупка позиција:
100% Точни
Компатибилни модели на телефони:
За Алкател Еден Допир Поп 3 5.0 5015 5015D 5065A 5016A

Најдобри понуди