Нови професионални мали одговараат одговараат на пролет и есен дами мода Блејзери висок квалитет јакна секојдневен Тенок два дела панталони Т

Нови професионални мали одговараат одговараат на пролет и есен дами мода Блејзери висок квалитет јакна секојдневен

DEN 2609.00
DEN 3624.00
 

Тековен
Количина на стоки


1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. 3.Бидејќи на различни компјутери екранот се различни , па можеби ќе имате било какви боја разлика, се надевам да се разбере Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Биста Должина Панталони Должина панталони Половината Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 90 35.43 66 25.98 86 33.86 64 25.20 90 35.43 М 38 14.96 94 37.01 66 25.98 87 34.25 68 26.77 94 37.01 L 39 15.35 98 38.58 67 26.38 88 34.65 72 28.35 98 38.58 XL 40 15.75 102 40.16 67 26.38 89 35.04 76 29.92 102 40.16 2 XL 41 16.14 106 41.73 68 26.77 90 35.43 80 31.50 106 41.73 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Микрофибер
Материјал:
Акрилик,Микрофибер,Полиестер
Бренд Име:
Z&ЈАС
Број На Модел На:
T937
Затворање Тип:
Двојно Гради
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Јака:
Notched
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама

Најдобри понуди