Мулти Групи на Тебе Сликарство Пенкало Резба Лагер Боја за Цртање Четки за Полнење Кристал се Справи со Нокти Помине Уметност Алатка

Мулти Групи на Тебе Сликарство Пенкало Резба Лагер Боја за Цртање Четки за Полнење Кристал се Справи со Нокти

DEN 244.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. 6mm/7mm/8мм
Боја : Како на сликата прикажани
Пакет Содржина :
1 Сет Помине Четки
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Создавање на убави нокти за longlasting искра помине совети!
Идеален за УВ гел.
Спецификација :
Количина : 1 Сет
Големина : Како на сликата прикажани
Наежвам Должина :
Сет 1 : Прибл. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош .
3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. 10мм/17mm
Сет 3 : Околу.Или не,ве молам, точно пред исплата.
6) ве Молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен . 5mm/6mm/9mm
Сет Од 8 : Прибл.
Лесно да се справи и да работат. Овие трошоци се на купувачот одговорност. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници). 9mm
Сет 6 : Прибл.
2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени.
Плаќања :
1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
9) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 5mm/7mm/9mm/11mm
Set9 : Прибл. 5mm/7mm/11mm
Сет 11 : Прибл.
Повратни Информации И Услуга :
1) Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. 8мм
Поставете 10 : Прибл.
7) Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
НИКОЛ ДНЕВНИК
Број На Модел На:
AOB37656~41205
Големина:
Approx. 5-17mm
Материјал:
Влакна на косата

Најдобри понуди