Силиконски Случај За iPhone 7 7plus 8 X 10 Школка за iPhone 5s 5c SE 6 6s 6plus Случај Транспарентен TPU Браник Патот Пејзаж Телефон

Силиконски Случај За iPhone 7 7plus 8 X 10 Школка за iPhone 5s 5c SE 6 6s 6plus Случај Транспарентен TPU Браник

DEN 71.00
DEN 104.16
 

Тековен
Количина на стоки

ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез Случај Карактеристики 1.100% Сосема Нов 2.Материјал : Мека TPU 3.Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. 4.Совршено одговара на обликот. 5.Издржливи и перат. 6.Го заштити вашиот од прашина, гребење и шок. 7.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети.
Пакет се вклучени :
1 buc телефон случај
Компатибилен Телефон Модел : 1. за iphone 5 C / 5 G / 5 S / SE ( 4.0 inch ) 2. за iphone 6 / 6s / 7 / 8 ( 4.7 inch ) 3. за iphone 6 плус / 6s плус / 7 / 8 плус ( 5.5 inch ) 4. за iphone X ( 5.8 инчи )
Телефон Случај Шоу
Услуга : Превозот :
1. Ние гарантираме за да превозот надвор рок од 1-2 дена по исплата потврда ( се Очекува Празник ќе го одложи )
2. Ве молиме љубезно се обезбеди вашето Име и презиме ( Обично е три name), ако сте од Русија,Или ќе го пропушти recieving вашиот парцела.ви благодариме.
3. Ние брод во светот од страна на EMS , DHL, UPS-от , Fed Ex , ТНТ , E-Пакет , Кина Пост итн.
За Повратни Информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме!
На dd нас :
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница : WISAPI Продавница
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да :

Други карактеристики

Материјал:
за iPhone 5C, За iPhone 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6 6S Плус, За iPhone 7 или 8, За 7 или 8 Плус, За iPhone или 10 X
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone5c,iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Обична,Ткаеше,Транспарентна
Големина:
4.0-5.8 Inch
Карактеристики:
HD Слики
Материјал:
100% Нов & Висок Квалитет Меки Силиконски Гел TPU
дизајн:
Патот Пејзажот, Моделот На Кожата
Функција:
Јасно TPU Случај, Силикони Случај, Гума Случај
Персоналните DIY:
Персонализација на Печатење & DIY Име
iPhone Модел 1:
За iPhone 5C / 5S / SE Случај 4.0 Инчен
iPhone Модел 2:
За iPhone 6 / 6S Школка 4.7 Инчен
iPhone Модел 3:
За iPhone 6 Плус / 6S Плус Покрие 5.5 Инчен
iPhone Модел 4:
За iPhone 7 / 8Coque 4.7 Инчен
iPhone Модел 5:
За iPhone 7/8 Плус Fundas 5.5 Инчен
iPhone Модел 6:
За iPhone X 10 Случај 5.8 Инчен

Најдобри понуди