Светкавиот Кристали 3D печатење женски Леотар jumpsuit Еластичност секси тенок Rompers Пејач ноќен клуб Партија перформанси носии

Светкавиот Кристали 3D печатење женски Леотар jumpsuit Еластичност секси тенок Rompers Пејач ноќен клуб Партија

DEN 3881.00
DEN 5390.40
 

Тековен
Количина на стоки


Големини :
Овој фустан е погодна за жените кои
висина : 156-175cm ( 4'11"~5'9" нозете )
тежина : 40-60kg ( 94~135pounds )
Jumpsuit само
Кажи ми вашиот биста половината и колковите

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Beading
Шаблон Тип:
Животните
Должина:
Full Length
Бренд Име:
LOBUDEK
боја:
слика во боја
Големина:
S M L XL
Ткаенини:
Полиестер влакна
Стил:
моден чудна и посебна секси носии
користат за:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб,пејач,писта
Стил:
Секси
Моден Елемент:
печатење,кристали
Тип На Објект:
jumpsuit&Rompers

Најдобри понуди