3pcs Vilaxh компатибилен 304XL Мастило Кертриџ 304 xl замена за HP 304 304xl Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер ink

3pcs Vilaxh компатибилен 304XL Мастило Кертриџ 304 xl замена за HP 304 304xl Deskjet 3700 3720 3730 3732 Принтер

DEN 1745.00
DEN 2052.48
 

Тековен
Количина на стоки

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или не, ве молам, точно пред исплата. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Политики :
1.
Гаранција :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 12 месеци Производителот . Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Купи со доверба!
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Пакет Содржина :
2 парчиња × црно мастило кертриџ 304 xl
1pcs × Три-боја на мастило кертриџ 304 xl
Производи Параметар
Боја : Црно-Три-боја
Модел : 304xl
Површина : Европа(печатач верзија)
Мастило Капацитет : Црна : 25ml Боја 20ml
Страница : Црна 600page (А4 формат 5%покриеност)
Боја 420page
Рок на траење : 24months
Погодна За Печатење Модел :
Deskjet 3720 3700 3732 3730 Принтер ink
Превозот :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако вашата оригинална мастило кертриџ НЕ е 304 (или не 304 XL), НЕ се КУПИ оваа кертриџ.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
мастило кертриџ 304
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Повторно Произведени
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Кертриџ за Статус:
Целосна
КОЛИЧИНА:
3pcs
мастило кертриџ:
304 кертриџ
304xl:
304 кертриџ
3700 мастило кертриџ:
3700 печатач
3720 кертриџ:
deskjet 3720
3730 кертриџ:
Deskjet 3700 3720 3730 3732 Печатач
3700 3720 3730 3732 Принтер ink:
3700 3720 3730 3732 Принтер ink

Најдобри понуди