Најџел 1 BUC CE4S Atomizor его CE4 Ажурирање Clearomizer Монтажни Резервоарот за Его Т К батеријата Испарувач Електронска Цигара

Најџел 1 BUC CE4S Atomizor его CE4 Ажурирање Clearomizer Монтажни Резервоарот за Его Т К батеријата Испарувач

DEN 91.00
DEN 91.20
 

Тековен
Количина на стоки


Оваа ЕГО-CE4s електронска цигара atomizer е 1.6 ml e-течни капацитет. Тој ќе одговара за било ЕГО серија електронски цигари. И тоа е јадрото може да биде одвоен за лесно чистење. Тоа"с многу погодно. Покрај тоа, памук конец отпорник е долга. CE4 S е новата верзија на CE4, CE4 не може да го замени јадро, CE4 S може да го замени јадро. Спецификации Бои : Сина, Виолетова, Јасно, Црвена, Жолта, Зелена, и Сива Долг фитил Капацитет : 1.6 ml Puffs за целосна течни : 800 puffs Боја : Јасно, црвена, жолта, зелена, сина, црна, розова Cize : 69*14mm Тежина : 67g Монтажни серпентина core за лесно чистење Предности ЕГО-CE4 електронска цигара atomizer 1. Atomizer резервоарот систем, многу лесно може да се рефил само треба да unscrew на капе совет и да се пополни во е-течност. 2. 100% не гори мирис, нема истекување. 3. Со калибрации на резервоар за телото, тоа е лесно да се контролира со refilling и да видиме колку лево. 4. Компатибилен со батерии на его-T, его-В, его-W и 510 тема. ЗАБЕЛЕШКА : Во некои случаи, ние може да се замени бои избори врз основа на достапноста. Предупредување Компатибилен со сите стандардни ЕГО или KGO батеријата Пакет содржи 1 * его CE4 S atomizer

Други карактеристики

боја:
Бела, Зелена, Црвена, Жолта, Розова
Отпорот:
1.6 ohm
Калеми Тип:
Заменливи
Број На Модел На:
CE4 atomizer
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
НАЈЏЕЛ
Компатибилен Модел:
Его Evod Електронски Цигари
Капацитет:
1.6 ml
Тема:
510 нишка

Најдобри понуди