За Mazda CX-5 CX 5 CX5 Вратата Sill Scuff Плоча Чувари Вратата Sills Лента Заштитник Налепници Автомобил Додатоци Налепница 2014-

За Mazda CX-5 CX 5 CX5 Вратата Sill Scuff Плоча Чувари Вратата Sills Лента Заштитник Налепници Автомобил Додатоци

DEN 792.00
DEN 1200.00
 

Тековен
Количина на стоки


Одговара За Mazda CX-5 CX 5 CX5 Вратата Sill Scuff Плоча Чувари Вратата Sills Лента Заштитник Налепници Автомобил Додатоци Налепница 2014 2015 2016 година

Други карактеристики

боја:
Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
Декоративни заштита
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
CX6010
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
58cm
Објектот Должина:
58cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5cm
Автомобил модел:
MAZDA CX-5 2014 2015 2016
Бренд Име:
GAFU
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди