JEXXI Сјајна Црвена Кристал Вода Капка Едноставен Прстен Свадба Birdal Нов Бренд за Накит Висок Квалитет 925 Sterling Silver Женски Bague

JEXXI Сјајна Црвена Кристал Вода Капка Едноставен Прстен Свадба Birdal Нов Бренд за Накит Висок Квалитет 925

DEN 127.00
DEN 187.20
 

Тековен
Количина на стоки

50 JEXXI Шупливи Прстени трговија на Големо Цена 925 Sterling Silver Promoise Прстен Сјајна Зелена & Бела Кубни Циркони Кристал Топла Продажба 3.00 JEXXI Мода Anillos Bijoux Жените 925 Sterling Silver White & Розова Кубни Циркони Crytsal Партија Прстен За Булчински Ангажман 2., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.15 JEXXI Топла Продажба на Свадба Додатоци Езеро Сини Кристал CZ Дијамантски Прстен за Жените Кубни Циркони Прстени Мода Накит 2. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.98 JEXXI Шарм Дизајн Жени/Девојки 925 Фунта Сребрена Свадба Прстени Сјајна Кубни Циркони CZ Дијамант Роденден на Божиќ Подарок 2.80 JEXXI Убава Зелена Овална Кубни Циркони Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Ветување Прстен CZ Дијамантски Накит 2. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.JEXXI Свадба Додатоци Бело + Црно Кристал Камен Pendant Прстен за Жените Булчински Свадба Додатоци Женски Прстени Anillo 1. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.90 JEXXI Нови Овална Дизајн Мода 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстен 3 Бои Сјајна Кубни Циркони трговија на Големо Цена 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
J38501
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
Види детали

Најдобри понуди