ДВОЕН-Р Вистински Солидна 925 Sterling Silver Ѓердани Создадени Црвено Рубин Приврзоци ѓердани скапоцен камен парична Казна Свадба Бренд за Накит

ДВОЕН-Р Вистински Солидна 925 Sterling Silver Ѓердани Создадени Црвено Рубин Приврзоци ѓердани скапоцен камен

DEN 856.00
DEN 1679.52
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
CANL00394SA-1
Главниот Камен:
Рубин
Сертификат Број:
-
Pendant Големина:
13.15 мм * 15.86 mm
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Вистински 925 Сребрен Ѓердани
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +GIC Сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал
Главниот Камен Големина:
7.7 мм * 5.8 mm

Најдобри понуди