Топла Мотоцикл CNC Течност Резервоарот Капа и маска За Kawasaki Z800 Z 800 2013 2014 - ER6N ER6F VERSYS 650 нинџа 650 Z900

Топла Мотоцикл CNC Течност Резервоарот Капа и маска За Kawasaki Z800 Z 800 2013 2014 - ER6N ER6F VERSYS

DEN 647.00
DEN 719.04
 

Тековен
Количина на стоки

Опис на производот : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Како на Сл Покажа Количина : 1 парче Fitment : За Kawasaki ER6 N/ER6 F Z800 Versys650 z900 Z650 Пакет се вклучени : 1 парче на мотоцикл течност резервоарот капа производ шоу

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati
Објектот Должина:
3.7inch
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Тежина:
50g
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
2.1inch
Име На Модел:
LK-РК-045-КА
боја:
црвено злато зелена сина боја црна
Состојба:
100% Сосема Нов

Најдобри понуди