Пластични Tee Y Тип Tee Итн. Патот Tee Гумени Цевки Заеднички Медицинска Нега Tee Црево Пагоди Заеднички Заштита На Животната Средина

Пластични Tee Y Тип Tee Итн. Патот Tee Гумени Цевки Заеднички Медицинска Нега Tee Црево Пагоди Заеднички Заштита

DEN 164.00
DEN 180.48
 

Тековен
Количина на стоки


Следниве може да кликнете на соодветното слика или текст за да прикажете и да се купи :
Две серии врска : кликнете на сликата за да видите детали
Три - начин, четири - насочно, пет или шест - пат серија врска : кликнете на сликата за да видите детали
: кликнете на сликата за да видите детали
3.5 mm тип Y сите транспарентен три помине заеднички 3-4 MM силиконски црева, црева ;
3.9 mm тип Y сите транспарентен три помине заеднички 3-4 MM силиконски црева, црева ;
4.8 mm Y 4-5ММ、 ;
6.4 mm Y 5-7 MM силиконски црева, црева ;
Y (вистински 7.9 MM) тип 8мм, 7.9 MM10.9 MM7-9 MM Силикони цевки, црева;
9.5 mm Y тип три начин заеднички, 9.5 MM11.1 MM8-11 MM Силикони цевки, црева;
12mm Y тип три начин заеднички, 12.7 MM14.4 MM11-14 MM Силикони цевки, црева;
14.2 mm Y тип три начин заеднички,14.2 MM16.4 MM13-16 MM Силикони цевки, црева;
15.2 mm Y тип три начин заеднички,15.2 MM18 MM。14-17 MM Силикони цевки, црева;
: PE100、。
ЈП материјал знаење : ЈП хемија, Кинески име, полиетилен, ЈП материјал, поради неговата висока цврстина, висока температура отпор, отпорност на корозија, не-токсични, носат-отпорни, и други карактеристики, е широко се користат во снабдувањето со вода и канализација производство поле. Поради тоа што не рѓа, тоа е идеално цевка наместо на обичните железни цевки.
-|-_-|-

Други карактеристики

боја:
sz1015, Y тип 64mm, Y тип 35mm, Y тип 95mm, Y тип 158MM, Y тип 12mm, Y тип 48mm, Y тип 142MM, Y тип 39mm
Материјал:
Калај
Број На Модел На:
Заеднички
Стандарди За Безбедност:
Kaka модел
Кршење Капацитет:
Kaka модел
Употреба:
Kaka модел

Најдобри понуди