Празни Refillable мастило Кертриџ PGI9 Одговараат за Canon про 9500 печатач ,Одговараат за Canon PGI-9 , Со ЛАК Чипови

Празни Refillable мастило Кертриџ PGI9 Одговараат за Canon про 9500 печатач ,Одговараат за Canon PGI-9 , Со

DEN 1343.04
 

Тековен
Количина на стоки

Лесно да се инсталира и се користи едноставно. Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Добро за environmeantal заштита. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.нов и висок квалитет
2. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка .
10 компјутери PGI-9 PGI9 Refillable мастило Касети за Canon PIXMA Pro 9500 Pro9500 печатач со чипови
-ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ- Име на Производ : Refillable мастило Компатибилен кертриџ модел : За canon PGI-9 PGI9 Компатибилност печатач : за Canon PIXMA Pro 9500 Pro9500 Функција : Стабилен квалитет MOQ : 1 Set(10 парчиња)Празна мастило refillable кертриџ со чипови; 1pcs упатство за инсталација
Состојба : Нова бренд и празно( без мастила), Со ЛАК чипови
Боја : C,M,Други,LC,LM,Y,K
Предности :
1.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема. Овие трошоци се клиентот одговорност.Со цел да се намали увозни давачки за вас, под нормалната состојба ние ќе се прогласи производ на пониска вредност. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.
За Превозот :
1. -ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.

Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
OLOEY
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-9 PGI9
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
боја :
Кертриџ за Статус:
Состојба :
Врвен квалитет
Клучни зборови :
refillable мастило кертриџ
Кертриџ модел :
PGI-9 PGI9
Погоден За:
за Canon PIXMA Pro 9500 Pro9500

Најдобри понуди