За ZTE Nubia N1 / N1 Лајт N2 Телефон Случај За Zte Axon 7 Покритие За Zte Axon 7 Мини A2017 Школка Мека TPU Свети Дама Дизајн Насликани

За ZTE Nubia N1 / N1 Лајт N2 Телефон Случај За Zte Axon 7 Покритие За Zte Axon 7 Мини A2017 Школка Мека TPU

DEN 69.00
DEN 101.28
 

Тековен
Количина на стоки


За ZTE Nubia N1 / N1 Лајт N2 Телефон Случај За Zte Axon 7 Покритие За Zte Axon 7 Мини A2017 Школка Мека TPU Свети Дама Дизајн Насликани
За ZTE Модел на Телефон Шоу
Печатени на телефонот е Ист Дијаграм
Различни Модели на телефони имаат Различни Локација Камера Дупка
Компатибилен Модел : За ZTE : За ZTE Axon 7 A2017 (5.5 Inch) За ZTE Axon 7 Мини (5.2 Inch) За ZTE Nubia N1 (5.5 Inch) За ZTE Nubia N1 Лајт (5.5 Inch) За ZTE Nubia N2 (5.5 Инчен) Карактеристики : {1} : 100% Нов и Висок Квалитет на Мека TPU Материјал ; {2} : Транспарентна + Ултра Тенок Тенка + Мек, Флексибилен {3} : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена; {4} : Совршено се Вклопуваат,Пристап Сите функционира Без Отстранување На Случај; Пакет се Вклучуваат : 1 X Phone Случај ( Не Вклучуваат мобилен телефон ) трговија на Големо Голем Попуст за Поддршка !! Капка / Слободен Брод Поддршка !!
Слика Шоу
Answer : ___________________________ Note : 1."Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" Само Кина Превозот Информации (Без Следење Порака Кога Пратката ја Напушти Кина),Но ве Молам Не Грижете се,Ќе Може да Можат Вашите Парцела; 2.Ако Сакате Песна Пакетот Информации На Целиот Курс Во Реално Време.Можете Да Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 3.Секоја Цел Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-2 Дена.Превозот Време Ќе Биде Подоцна, Кога Тоа Е Weeked; Повратни Информации : 1.Ако имате било каков проблем со производи,ве молиме контактирајте со нас!ние ќе ви помогнат да се реши проблемот, ве Молиме да не го остави Негативни повратни информации или Отворен спор пред контактирајте со нас,ние мислиме дека добар по продажба на Услуги е дел од производите. 2.Нашата Продавница нуди 100% купувачот задоволство гаранција сите на нашите производи. Вашето Задоволство е секогаш наш БР.1 приоритет.

Други карактеристики

Материјал:
за ZTE Axon 7 Мини, за ZTE Axon 7 A2017, за ZTE Nubia N1, за Nubia N1 Лајт, за ZTE Nubia N2
Бренд Име:
WISAPI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
браник
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
ZTE
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Големина:
5.0-5.5 Inch
Карактеристики:
HD Печатени
Материјал:
мек Силикон TPU
Функција:
Свети Дама Дизајн Насликани
Дебелина:
Ултра Тенок 0.6 mm
Карактеристично:
Транспарентен Јасно Мобилен Телефон Торба
Поддршка ( 1 ):
За ZTE Axon 7 Мини Случај 5.2 Инчен
Поддршка ( 2 ):
За ZTE Axon 7 A2017 Школка 5.0 Инчен
Поддршка ( 3 ):
За ZTE Nubia N1 Покрие 5.5 Инчен
Поддршка ( 4 ):
За ZTE Nubia N1 Лајт Coque 5.5 Инчен
Поддршка ( 5 ):
За ZTE Nubia N2 Coque 5.5 Инчен
Намалувањето На Големо:
Поддршка

Најдобри понуди