Автомобил-да помине Автомобил Воланот Покрие Универзална Мека Кадифен Топло Зимско Крзно Волан Тркала Центри за Ауди ФОЛКСВАГЕН БМВ Форд, Нисан Повеќето Автомоби?

Автомобил-да помине Автомобил Воланот Покрие Универзална Мека Кадифен Топло Зимско Крзно Волан Тркала Центри

DEN 720.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Функција : 1.Лесно да се инсталира, лизга право на воланот и веднаш го подобрува изгледот на старите или валкани волан тркала 2.Изработена од мазна и трајни со различен стил на дизајн, тешки, класичен изглед и ажурирани се чувствуваат 3.Средна големина, универзална вклопува 95% волан тркала со надворешен дијаметар од 15 инчи, лесно лизга-на. Ако не можете да знаете дали тоа ви одговара или не, ве молиме да ни оставите порака, 4.Против пролизгување внатрешно, мирис слободни, природни, еколошки. Модерни и високи перформанси воланот покрие 5.Додава удобност и моден стил на секое возило, додека за заштита на оригиналниот волан тркала, отпорни на топлина, ладно отпорни и носат-отпорни, Добредојдовте на нашата фабрика продавница, Ние само снабдување со висок квалитет Седиште опфаќа ,Управувањето опфаќа,Внатрешни Додатоци.
Пакет се вклучени : 1 компјутер Автомобил Воланот Маска
Боја : Црна/Сива/Беж
Димензии : Дијаметар 37-38cm или 15 инчен
Топло Совети : 01 - Add to my продавница да wishest , да Стане ВИП, се повеќе се изненади и попуст. 02 - Add to желба листа , ќе добиете попуст информации во најрано време. 1. Состојба : 100% нови 2. Бренд : Автомобил-да помине 3. Материјал : Добро Мека Кожа, Бела анти-пропадна внатрешниот прстен 4. Боја : Кул црн, Луксузни Беж, Claasic Сива 5. Функција : Breathability, да ги Задржи на Сува, Skidproof, Луксузни ергономски дизајн, може да ги користите четири сезони.
6. Дијаметар избор : М големина (37cm-38cm или 15" ) , може да се користи 95% автомобили . Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Бренд Име:
Автомобил-да помине
Објектот Дијаметар:
12.6inch
Име На Модел:
з.т.-0076
Објектот Ширина:
38cm
Специјални Функции:
Заштита на воланот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
38cm
Материјал Тип:
Кадифен
Објектот Висина:
1.6inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Одговара:
Универзална
боја:
Беж Сива Боја Црна

Најдобри понуди