BONAMIE Сад Свитлива Фламинго Дребулии Козметички Торба Организатор Играчка Складирање Кошница Десктоп Накит, Шминка Кеси

BONAMIE Сад Свитлива Фламинго Дребулии Козметички Торба Организатор Играчка Складирање Кошница Десктоп Накит,

DEN 134.00
DEN 168.00
 

Тековен
Количина на стоки


12073
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .
2.За царина ?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Па ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Бренд Име:
BONAMIE
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Стил:
Повик
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Памук, Лен
Број На Модел На:
VF710020
Објектот Висина:
13cm
Објектот Должина:
21cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Ширина:
16cm
Тип На Објект:
Козметички Случаи

Најдобри понуди