Diy Дијамант Сликарство Апстракт Лав Кристал Везени Мозаик Крстот Бод Декоративни Налепници Ѕид

Diy Дијамант Сликарство Апстракт Лав Кристал Везени Мозаик Крстот Бод Декоративни Налепници Ѕид

DEN 208.00
DEN 336.00
 

Тековен
Количина на стоки

П : Колку време јас ќе го дадам мојот googs откако ќе плати мојата цел ? A : ние ќе ви испрати стоката во 1-4 дена по сте платиле вашата нарачка , вие ќе ги добиете вашите производи во 15-60 дена .Хуманизација боја retrieval операција повеќе погодно. Ви благодариме за изборот на Oue Продавница. Употреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација / Подарок Колекции
4. ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезди. (пребарување "costom" во мојата продавница)
П : Како можам да го испратам мојот сопствени фотографии за вас?
A : Почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "" Испратите фотографија "" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.
За Круг дијамант
Дијамант слика : 1-Висок Квалитет Дијамант
Дијамант слика : 2-HD Слика платно со Висок defintion сликарство платно појасни. Се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ако имате било какви прашања во врска со нашите дијамант боја производи, ние сме дваесет и четири часа во линија .
за големина на : големина е со големина на сликата, не големина на екранот, има некоја грешка (1-2 cm).
Дијаманти во големина е за 2,5 * 2. Тоа е многу топла и полна со среќа.
Мали платно е само погоден за почетници и за деца! Поголем платно, повеќе совршен деталите!
Кликнете на за да внесете предмет за производот
artoon
Овошје Слика Цвет
Ве молиме Имајте во предвид : Дијамант Сликарство големина е големината на сликата не големина на екранот (имаат 1-2 cm грешка). чувајте ги производите во нивната оригинална состојба и да ги плати трошоците за превоз од себе, ние ќе рефундирање на целосна по добивањето на врати производот.(испратено тоа брзо за вас ) П : Може ли да се направи боја дијамант од моите сопствени фотографии?
a : Да пријател, ние може да се направи на дијамант слика на која било големина и сите слики.5 mm (како што се на Пиксели од сликата). Сите дијамант сликарство се спакувани и за вас , клиентите треба своите рачно изработени, не е завршена, ние обезбеди потребните алатки и материјали. поголем големина ќе ефект подобро! поради мал ефект е лоша, мала големина за почетници и деца да вежбаат, ви благодариме !
Нови Fash Европската Дијамант Сликарство ве Молиме обидете се да cloose вашите очи , Слика кога спалната соба дневна соба и бебе соба .

Други карактеристики

Големина:
20X25CM Round, 25X30CM Round, 30X40CM Round, 40X50CM Round, 50X65CM Round, 20X25CM Square, 25X30CM Square, 30X40CM Square, 40X50CM Square, 50X65CM Square
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
магијата мајстор
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
10-60
Тип:
дијамант везови
Рамка:
Формулиран
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Материјал:
Смола Rhinestones
Техника:
diy дијамант сликарство
Поставете Тип:
крстот бод
Употреба:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,трпезарија
Стил:
Апстракт

Најдобри понуди