Нерѓосувачки Челик 4Pcs Тркала вентилот на Гумата Произлегува Капи Со Мини Клуч Keychain За Протон Персона Wira Gen2 Такт Waja Exora Сага

Нерѓосувачки Челик 4Pcs Тркала вентилот на Гумата Произлегува Капи Со Мини Клуч Keychain За Протон Персона

DEN 199.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : •Материјал : не ' рѓосувачки челик •Боја : Црна •Вклучувајќи 4pcs вентил капи и еден клуч клуч синџир
•100% сосема нов и висок квалитет •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-на •Гума печат прстен внатре за да се намали воздушниот течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил
•Најдобра декорација и заштита на вашиот автомобил
Вентил капа должина : 12mm
Дијаметар : 8mm
Тежина : 0.06 kg
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Универзална
Бренд Име:
QYJSD

Најдобри понуди