Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.5 Инчен 1280x720 MTK6580A Бесплатен Превозот

Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.5 Инчен 1280x720 MTK6580A Бесплатен Превозот

DEN 393.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота.
2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.
4.Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
5. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.
2. Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.(копче операција).
3. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот. (компјутерско работење.)
Пакет Се Вклучени :
1x Bluboo Маја Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија
Нови Оригинални Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.5 Инчен 1280x720 MTK6580 A Бесплатен Превозот

Други карактеристики

боја:
Бела
Приклучок Тип:
EU
USB Порти:
1
Излез:
5V/1A
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Blackview
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
Други
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Број На Модел На:
Bluboo Маја
На текст:
100-240V/0.15 НА

Најдобри понуди