925 Sterling Silver Нови Накит Квадрат и Правоаголник Геометрија корејски Хривнија за Жени Мода Подароци

925 Sterling Silver Нови Накит Квадрат и Правоаголник Геометрија корејски Хривнија за Жени Мода Подароци

DEN 1234.00
DEN 1370.88
 

Тековен
Количина на стоки


Име на производ правец на свири Хривнија за Производот Код sl-8003 Производ материјал S925 Sterling Silver Производ големина Хривнија должина 18cm На тежината на производот 2.4 g на Производи работа Позлатен Фунта Сребро, против алергија траен сјај
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Други карактеристики

Метална боја:
Сребро.
Должина:
18cm
Бренд Име:
MAOKE
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
MKBS
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Видови:
Нараквици
категорија:
хривнија
Пакување:
независна
Материјал:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
Стил:
едноставна

Најдобри понуди