0.26 mm 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера Зајакнато Стакло Филм

0.26 mm 9H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера

DEN 196.00
DEN 210.72
 

Тековен
Количина на стоки

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
1 x сува брише и влажни брише
1 x тешко кутија
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии.
Испорака :
1. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.26 mm 9 H Цврстина Калено Стакло Екран Заштитник За SONY RX100 IV / M4 / M4 / RX100 М4 3 инчен LCD Камера Зајакнато Стакло Филм.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.) во полето за коментари во текот на исходот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите.
Животната средина креативни пакување, може да се користи како индивидуални doorpla
Пред цел може да избере со Животната средина креативни пакување, можете исто така да изберете Голи Калено Филм
Ставките Коишто Се Вклучени :
1 x Калено Стакло Екран Заштитник на Предната страна.

Други карактеристики

боја:
Со Голи Филм, Со Парична Казна Од Пакување
Пакет:
Yes
Големина:
LCD 3 inch Camera
Број На Модел На:
За SONY RX100 IV Екран Заштитник
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
HuWANG

Најдобри понуди