240*330cm Ориентални Област Килими,Гроздобер Вар Зелена Спалната соба Троседот Теписи,Вода Перат Дневна Соба Килим

240*330cm Ориентални Област Килими,Гроздобер Вар Зелена Спалната соба Троседот Теписи,Вода Перат Дневна Соба

DEN 4954.00
DEN 6192.00
 

Тековен
Количина на стоки

Материјал : Жанила велур,мека и удобна
На деликатниот процес,на дното е Не-плетени мат antiskid,исто така, мека, не му наштети на подот. Лесно сува и лесно чистење
Овој тепих е рустикален стил, свежи чувство,многу убава. Тоа може да го олеснат вашата соба, нека вас и вашето семејство да се чувствуваат навистина да се релаксира и удобно.
Тоа е издржлив ,исто како и фотографии,заштита на животната средина материјал

Други карактеристики

Големина:
100cmx150cm, 120cmx180cm, 140cmx200cm, 200cmx250cm, 200cmx290cm, 240cmx330cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Комерцијални,Декоративни,Молитва,Отворено,Хотел,Дома
Обликот:
правоаголник
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Европски и Американски Стил
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Тибетската
Материјал:
Жанила велур,мека и удобна

Најдобри понуди