Малку MingLou јога хривнија Медитација OHM Asana спорт шарм кожа прилагодливи рака tassels мажи жени нараквици & алки

Малку MingLou јога хривнија Медитација OHM Asana спорт шарм кожа прилагодливи рака tassels мажи жени нараквици

DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класичен
Материјал:
кожа
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
4166
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
подарок
is_customized:
Yes

Најдобри понуди