Јакна+Панталона+Вест) Луксузни Мажите Свадба Одговараат На Машки Секојдневен Блејзери Тенок Одговара Костуми За Мажи Костим Бизнис Формално Партија Сина Вино Црв?

Јакна+Панталона+Вест) Луксузни Мажите Свадба Одговараат На Машки Секојдневен Блејзери Тенок Одговара Костуми

DEN 4309.44
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 46
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Стил:
Повик
Број На Модел На:
CSMS029
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
cozimastarla
Наведени година сезона:
Есен 2017
Дебелина:
Рутински
Материјал Состав:
73.3% полиестер viscose влакна (viscose) 25.8% полиуретан еластична пиб
НЕМА.:
TZ59-TZ86
Основниот стил :
Бизнис господин

Најдобри понуди