Нови Жените Мрачно+Ѕвезди Leggings Еластичен Појас Слим Leatherette Legging Еластичен Глуждот-Молив Должина Панталони

Нови Жените Мрачно+Ѕвезди Leggings Еластичен Појас Слим Leatherette Legging Еластичен Глуждот-Молив Должина

DEN 167.00
DEN 190.08
 

Тековен
Количина на стоки

Мрачно+ѕвезди моделот печатење.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Пакувањето вклучува : Панталони x 1 (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Врз основа на досегашното искуство.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5. Удобно и да дише.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Само-култивирање и облик на телото.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Земавме овие фотографии од самите себе.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7AY00518
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Свила,Кожа Faux
Стил:
Повик
Бренд Име:
KLV
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри понуди