Playerunknown е Battlegrounds Ѓердан PUBG Метал Приврзоци Тави Костими Мажи Жени Подарок Автомобил Накит Додатоци Kolye Steampunk

Playerunknown е Battlegrounds Ѓердан PUBG Метал Приврзоци Тави Костими Мажи Жени Подарок Автомобил Накит Додатоци

DEN 144.00
 

Тековен
Количина на стоки


Playerunknown е Battlegrounos Ѓердан PUBG Метал Приврзоци Ѓердан Colar Мажи Жени Подарок Автомобил Накит Додатоци Kolye Steampunk
ОПИС На Име : Ѓердан Стока материјал : Алуминиум Метал Состојба : 100% НОВАТА Големина : 6.0x3.8 см / 27 g Пакет : спакувани во opp вреќа
Ве молиме следете мојата продавница се стане VIP може да добие повеќе попуст !
>Соберат нашиот производ кажете ни ја вашата цел број може да се добие бесплатен подарок ♥ : )
SHIPPMENT
ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Mail.
Цел Value >$150 Бесплатен Превозот Преку EMS,курирската служба DHL.
Цел Value >$10 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail .
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
6.0x3.8cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YS12446
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Метални Легури,Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури,Бакар,од не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
mengtuyi
Функција:
красат
Големина:
6.0x3.8cm
Тежина:
27g
Материјал:
метални легури
боја:
Sliver/Браун
SKU:
YS12446
Синџир должина:
60см

Најдобри понуди