2017 Секси V Деколте, Долг Ракав Жените Мода Кошули Нерегуларни Полите Блуза Црна Топка од Обичните Сплит Tees Лабава Blusas M0395

2017 Секси V Деколте, Долг Ракав Жените Мода Кошули Нерегуларни Полите Блуза Црна Топка од Обичните Сплит Tees

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
M0395
Материјал:
Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
НАСМЕВКА РИБА
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
блуза&кошули
Пол:
Жените
Стил:
Моден

Најдобри понуди