55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет

DEN 158.00
DEN 255.84
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. ) Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.55мм Еден Prong Метал Алигатор Коса Клипови Шноли Korker Лак 50pcs во 1 Сет
Функција
Материјал : метал
Боја : никел
Големина : 55мм*8мм
50 x Коса Клипови ( Имајте на ум : може да биде грешка на квантитет. да 18 : 00часот. Ние само брод да се потврди цел адреси. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
N/A
Тип:
Hairgrips
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Headwear

Најдобри понуди