Насликани Случај За Huawei Y7 5.5 инчен Мек Силикон Случај Назад Телефон Покритие За Huawei Y7 / Нова Лајт+ Случаи Цртан филм Шема Школки

Насликани Случај За Huawei Y7 5.5 инчен Мек Силикон Случај Назад Телефон Покритие За Huawei Y7 / Нова Лајт+

DEN 88.00
DEN 119.52
 

Тековен
Количина на стоки

Моден Стил : 3 D Олеснување Стерео Шарени & Луксузни Брза пратка во рок од 1-3 дена + Брз одговор Капка Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! Функција : Ултра Тенок+Прецизни Дупки+Шарени Печатење Насликани
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Huawei Y7 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Други карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Големина:
5.5 inch
дизајн:
Симпатична,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
2017 Сосема Нов Мек Силикон Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Huawei Y7 / Нова Лајт+
Стил:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна Fundas
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
Материјал:
мек силикон
квалитет:
А+++++
дизајн:
Ултра Тенок / Шарени Печатење Насликани
Поддршка:
Пад на превозот / Микс боја / трговија на Големо
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов

Најдобри понуди