10set/многу Антички Сребрен Позлатен Ангелските Крилја Конектори Pendant Накит Одлуки Наоди Додатоци DIY рачно изработени Занаетчиски 33x10mm

10set/многу Антички Сребрен Позлатен Ангелските Крилја Конектори Pendant Накит Одлуки Наоди Додатоци DIY рачно

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини како можете да изберете Големина како на слика Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
2.6cm
Објектот Висина:
0.6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Ширина:
2.6cm
Број На Модел На:
шарм
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
1.2g
Бренд Име:
JAKONGO

Најдобри понуди