Кристал Принцезата Tiaras И Коронки За Девојки Коса Додатоци Headband Круна Кристал Сребрен Украс Свадба Декорација

Кристал Принцезата Tiaras И Коронки За Девојки Коса Додатоци Headband Круна Кристал Сребрен Украс Свадба Декорација

DEN 110.00
DEN 157.44
 

Тековен
Количина на стоки

Кристал Кристал Headband Тиара Круна Коса Додатоци Тип : Мода Симпатична Принцеза Круната : цинк легура Боја : Сребро Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Носи Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / Предложи Подарок за : Девојка / Мајката / Сопругата/Ќерка Пакет : 1 buc hairpin/OPP Кеси. Погодни за : Млади и Зрелост Женски Забелешка : Ако има било какви разлики на боја или настава на сликата, ве молиме обратете се до автентични prod This Ставка Опис Потсетување : 1. Ве молиме, НЕ користете sharpknife за да го отворите парцела кога сте ги добиле за да се избегне оштетување на производот. 2. Можете да ја прво, го користите вашиот прст на удар дупка на превозот торба, а потоа откине торба. 3. Ве молиме одвојте неколку секунди за да ни остави позитивен фидбек ако ви се допаѓа производот. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние претпочитаат Alipay. Во исто време ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneygram; western union. Плаќањето мора да се изврши во рамките на 3 дневна цел. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и ние ќе ве советуваме штом производи бидат испратени надвор. П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Услуги на клиентите 1. Ве молам прости што не можеме да го задржи 24hours онлајн услуга поради тоа што на време заостануваат, ако имате било какви прашања, цел истрага, производ големина, боја, следење на пратката итн. ве молиме да ни остават порака, ние ќе ви одговори во 24 часа. 2. Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да ни даде оваа можност. 3. Клиентите Задоволство е нашата примарна грижа, вашата поддршка е нашиот најголем охрабрување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ATS0047
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
AINAMEISI
Тип:
Tiaras
is_customized:
Yes
Пол:
Девојки
Примена:
Нова Година На Подарок, Деца Подарок
Style1:
тиара круна
Други:
Поддршка На Големо, Порака
Пакување:
1piece,OPP Вреќа
Состојба :
100% Сосема Нов
Кристал Headband:
кристал headband
Метали Тип:
сребро позлатен
Лозата:
свадба коса, накит за жените
Парична казна или Мода:
Моден
коса, накит:
Свадба круната за девојки

Најдобри понуди