AutoDecorun Посветен Лен Седиште Перница за Mazda 3 2014 столче Опфаќа Поставува Додатоци за Автомобили Места Поддржува Авто Стил

AutoDecorun Посветен Лен Седиште Перница за Mazda 3 2014 столче Опфаќа Поставува Додатоци за Автомобили Места

DEN 15031.00
DEN 29472.00
 

Тековен
Количина на стоки


# 1 Одговара за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Имаат столовите .
Answer : ___________________________ Note : Ние не ја прифати цел, без било порака додека сте место цел .
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
# 4 Одговара за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Не потпирач .5 KG/set за 5 седишта.
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Mazda 3 2010-2013 ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.( Овие бои се генерално не ОЕМ. Потоа може да се направи цел директно и да изберете која
боја не ви се допаѓа најдобро .
# 5 Одговара за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Не потпирач .
# 4 Одговара за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Не потпирач .
# 2 се Вклопуваат за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Не потпирач .
1 : Pls провери модел подолу,бидете сигурни кој модел е ист стил како вашиот автомобил седишта-(особено сплит Назад седишта).
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,ние
ќе го направи тоа наместо вас и да се спореди со нашиот модел прво .
Лен направи столче покрие карактеристики : мека и удобна, абсорбента, дише и силна, безопасни за човечкото здравје.
2 : Ако имате било какви прашања .
Pls проверете кој модел е ист стил како вашата оригинална автомобил седишта и ни остави порака додека сте место цел .
# 3 Одговара за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Имаат столовите .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Овие слики се прикажуваат на лен ткаенини столче покрие сетови .однапред ви благодариме .
# 2 се Вклопуваат за Mazda 3 2010-2013 Година Верзија Не потпирач .
Постојат 5 (# 1 - # 5 ) Модел одговара за Mazda 3 2010 -2013 Година Верзија .
Боја и Дизајн : Постојат 7 боја како на сликите .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .)
Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Објектот Тежина:
4.8kg
Mfg Серија Број:
Четири сезони автомобил внатрешни додатоци седиште заштитник
Објектот Должина:
150cm
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјални Функции:
Автомобил места заштитник & Анти-Прашина лесно чистење
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат лен Ткаенини столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
Сетот вклучува:
14-16 КОМПЈУТЕРИ/set ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како дар )
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Автомобил Направи:
За Mazda 3 2010-2013 Година Места опфаќа & поддржува
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип 2:
Средина Лен ткаенини & Сунѓерот

Најдобри понуди