LEDGLE Батерија Книга Светла Компактен LED Книга Светлина Лесно Clip-за Читање Светилки со 2 Светилка со Оружје

LEDGLE Батерија Книга Светла Компактен LED Книга Светлина Лесно Clip-за Читање Светилки со 2 Светилка со Оружје

DEN 373.00
DEN 565.92
 

Тековен
Количина на стоки

Информации
LEDGLE®- Еден Свет, Еден Светлина.
Ако сте nightbird кои секогаш работа или да прочитате во текот на ноќта, тогаш ќе сакам ова специјално дизајниран за читање светлина.
Како тоа ви овозможува да уживате во стабилна и око-заштитна осветлување за 50.000 часа. И вградени батерии се толку корисни за да се спаси трошењето за вас. Најпосле, тоа е потполно бесплатно да ја прилагодите осветлување на аголот како што сакаат, бидејќи на 2 светилка со оружје се толку флексибилни.
Спецификации :
Бренд : LEDGLE
Материјал : ABS
Влезен Напон : AC 100-240 V; DC 5 V
CRI : >80
Температура на бојата : 6500-7000 K
LED монистра : 8
Време на полнење : околу 2,5 часа
Максимална животниот век : 50.000 часови
Димензии : должина од 11.8"/30cm
Боја : црна
Пакет листата : 1x книга светлина, 1x USB кабел
Топло Информации
-Нашите LEDGLE Светлина Доаѓа со 1 Година Гаранција Загарантирана.
-Ако сакате да знаете повеќе детали или имате било какви прашања, ве молиме да се погледне преку детални страница или контактирајте со сервисот.
Пакување листа
1x книга светлина, 1x USB кабел

Други карактеристики

Бренд Име:
LEDGLE
сертификација:
CE,RoHS
Wattage:
-
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 години
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
DC
Тип На Батерија:
Никој
Број На Модел На:
2799980
Карактеристики:
Висок квалитет
Тип На Објект:
Книгата Светла

Најдобри понуди