Wignee Висока Густина Топлина Отпорни На Синтетички Директно Перики За Црни Жени Ombre Розова Боја Glueless Cosplay Ноќта На Вештерките Коса, Перики

Wignee Висока Густина Топлина Отпорни На Синтетички Директно Перики За Црни Жени Ombre Розова Боја Glueless

DEN 713.00
DEN 1080.00
 

Тековен
Количина на стоки


Wignee Висока Густина Топлина Отпорни На Синтетички Директно Перики За Црни Жени Ombre Розова Боја Glueless Cosplay Ноќта На Вештерките Коса, Перики
Одличен квалитет : 100% Висока Температура влакна отпорни на топлина перика.
Со перика-центрирање дизајн, таа е направена на топлина resisitant влакна материјал.
Wignee Коса Продавница,Вашиот Убавина Уредник Засекогаш, Нова Фризура, Нова Чувство
Никој Чипка Синтетички Перики, Ноќта На Вештерките Коса Перика
Забелешка : Секоја цел ние испрати бесплатен подарок,обично тоа е на hairnet .Ако hairnet е надвор од акциите, ќе испрати и други подароци, како што се Лажни трепки、коса бенд、arrings други подарок.Се надевам дека ќе може да се разбере.
Сезона : Цела година
Повод : Случајни,cosplay или партија перика
Боја : 1 B Розова ombre перика
Тип : Синтетички Перика Отпорни на Топлина(180degree)

Други карактеристики

Протегала должина:
28inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Бренд Име:
Wignee
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Швајцарскиот Чипка
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Транспарентна
Материјал :
Висока Температура Synethetic Перики
Тип :
Природни Црн Корен Да Се Зголеми Права Коса, Перики
Должина :
28 Инчи
Повод :
Дневно/Партија/Cosplay Партија/Ноќта На Вештерките Коса Перика
Точка име :
Синтетички влакна Ombre Перики
Број На Модел На:
GBA17032 Ombre Директно Перика

Најдобри понуди