Компатибилен со J9142B-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1490nm/RX1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

Компатибилен со J9142B-20 1000BASE-BX Биди SFP TX1490nm/RX1310nm 20km ХУМОР Transceiver модул SFP

DEN 528.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме нудат брендови на вашите уреди за нас кога ставање ред.s o дека ние ќе произведе компатибилна делови за вас, ви Благодарам.
Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? За повеќе информации, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me продавачот Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет.

Други карактеристики

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
J9142B-20
Состојба:
Нови и OEM
HP:
J9142B-20

Најдобри понуди