60 компјутери / многу Пекторални Цвет Главата Венец Пена ЈП Меур Розова Креативни Букет венчаница Материјали DIY Декоративни Венци

60 компјутери / многу Пекторални Цвет Главата Венец Пена ЈП Меур Розова Креативни Букет венчаница Материјали

DEN 154.00
DEN 192.00
 

Тековен
Количина на стоки

опис кол : 50 компјутери / многу боја : Види факултативниот слика цвет со дијаметар од прибл. 1.57 инчен (4 CM) Материјал : меур и свила Мулти-цел розови цветови. За свадба аранжман. Шапка Се Дополни Облека. декорација на Куќа и така натаму .. ве молиме проверете цвет големина до внимателно

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
HT156
Бренд Име:
zhemaodiainuo
Повод:
Свадба
Материјал:
пена
Стил:
Цвет

Најдобри понуди