Новиот 2017 метал точка високи потпетици женски плитки устата големи дворови на црвениот ѓон свадба чевли мода 35-41

Новиот 2017 метал точка високи потпетици женски плитки устата големи дворови на црвениот ѓон свадба чевли мода

DEN 1016.00
DEN 1104.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 9, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
bling
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
KNCOKAR
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Outsole Материјал:
Пластични
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Sequined
Кожа Стил:
Nubuck Кожа

Најдобри понуди