YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок 925 затворач

YouNoble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер

DEN 1395.00
DEN 2145.60
 

Тековен
Количина на стоки


Име на производ You Noble Вистински Жени Природните Слатководни Бисер Ѓердани Мулти Слој Ѓердан Ѓердан Јака Накит Мали Бисер Најдобар Подарок 925 затворач Бисер Форма
Ориз бисер форма Бисер Големина 5-7mm Lenght/Материјал 41-43cm слатководни бисер
бел Бисер Одделение
ААА+ средината одделение

Други карактеристики

Бренд Име:
Ќе Благородна
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
ЦВА
Pendant Големина:
мулти бисер ѓердани
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Број На Модел На:
MY0915 слатководни бисер ѓердани
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Сертификат Број:
1411040435
Страна Камен:
бисер
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
is_customized:
Yes
Слатководни бисер ѓердани:
вистински бисер ѓердани
бисер ѓердан ѓердан:
бел бисер ѓердани сет
вистински бисер ѓердани:
multilayer ѓердан
долго бисер ѓердани:
свадба бисер ѓердани

Најдобри понуди