Црна 3 Копчиња Keyless Entry Замена Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај на Ford

Црна 3 Копчиња Keyless Entry Замена Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај на Ford

DEN 48.00
DEN 58.08
 

Тековен
Количина на стоки


Опис
Карактеристики :
- Објектот случај е направен за PP материјални, не-токсични и без мирис.
- На неисечени автомобил клуч е направен за бела бакар, што може значително да се подобри својата сила, отпорност на корозија, цврстина, отпор.
- Копче за случајот и за повикување на ножот само. Не електронски internals.
- Само се намали на копчето нож, да ги преземе внатрешни делови(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени! Нема потреба од било програмирање.
- Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот.
- Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч.
Име На Модел : C31
Случај Материјал : ПП
Клучни Парче Материјал : Бела бакар
Боја : Црна
Применливи Автомобил модел : Погоден за Форд
Внимание :
- Објектот не е далечен, тоа е само копче школка. Ве молиме да земете во внатрешната електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка.
- Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, да бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ. Пакетот вклучува
1 x Замена за Повикување Случај

Други карактеристики

Број на Копчиња:
3 Копчиња
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
IZTOSS
Материјал Тип:
PP
Прилагодување:
Yes
Производителот Дел Број:
/
Осветленост Дел Број:
/
R/C Функција:
Со
Другиот Дел Број:
/
Број На Модел На:
EPC_CIA_40R

Најдобри понуди