Чешка/италијански/корејски/латинска лаптоп тастатура за SONY VAIO vpc z1 vpcz1 PCG-31113T 31112T 31111T тастатура

Чешка/италијански/корејски/латинска лаптоп тастатура за SONY VAIO vpc z1 vpcz1 PCG-31113T 31112T 31111T тастатура

DEN 2690.00
DEN 2832.00
 

Тековен
Количина на стоки

забелешка : Овој производ е достапен во четири јазици : чешки / италијански / корејски / латинска стандардниот коса, латинска За други јазици, ве молиме да ни оставите порака, ви Благодариме за доаѓаат
Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Други карактеристики

Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
vpc z1 vpcz1 PCG-31113T 31112T 31111T
Компатибилен Бренд:
SONY
Стандард:
Чешка/Италијански/Корејски/Латинска

Најдобри понуди