Mudkingdom Бебе Девојки Пролет Тексас Фармерки Деца Еластичен Појас Со Флорални Лак Панталони Есен Термички Гроздобер Облека На Децата

Mudkingdom Бебе Девојки Пролет Тексас Фармерки Деца Еластичен Појас Со Флорални Лак Панталони Есен Термички

DEN 729.60
 

Тековен
Количина на стоки

*Еластичен појас со флорални лак, печатени снимени ивица на џебовите на фронтот ,цветни печати на долниот дел на ногата, го прави вашиот девојки убави. -Имајте пријатен шопинг време ^_^ ПРАШАЊА и одговори П : слики од вистински производ? A : Да. Ако сте редовни купувачи, ве молиме контактирајте со нас за попуст. *Тоа е уште големо чувство и нема знаци на истрошеност после миење бројни пати. П : јас сум препродавач , можам Да добијат попуст од голема цел или чести pruchase? A : Да.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZK0119
Декорација:
Џебови,Гроздобер,Лак
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
mudkingdom
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Целосна Должина

Најдобри понуди